Міська рада - Пн-Чт: 8:00 - 17:15; Пт: 8:00 - 15:45; Сб, Нд: вихідні

Зі святом вас, захисники!

Шановна громадо!
У сьогоднішньому дні так велично та символічно свято Покрови воз’єдналося з Днем козацтва, а згодом – і з Днем захисників і захисниць України. Важливо та справедливо, що цього року ми відзначаємо не тільки чоловіків, які боронили та боронять нашу землю, а й жінок. Незалежно від віку, статі, уподобань, поглядів і думок сьогодні – День усіх, хто є патріотом України. Безмежна вдячність матерям мужніх захисників і хоробрих захисниць, добровольцям, бійцям АТО /ООС, волонтерам, медикам – усім, хто мав і має причетність до наближення Миру на нашій землі. Щиро дякую за активну позицію нашій “Спілці учасників АТО”, патріотизм яких і бажання привити любов до Батьківщини підростаючому поколінню викликає тільки повагу.
На жаль, велику ціну платить наша Україна за право на своє незалежне існування. І ця ціна – життя наших воїнів. Найвища ціна. Вклоняюсь перед Героїзмом усіх, хто навіки залишився там, серед пострілів і вибухів гранат. Сьогодні вся наша громада молиться за їх світлі душі.
У той же час, просимо у Пресвятої Богородиці уберегти усіх наших воїнів, які нині на фронті та просимо найважливішого для усіх нас – Миру!
Зі святом, воїни світла!
Слава Україні!
Слава Героям України!

З повагою, міський голова О. Туренко!

Попередня Обізнаний – значить озброєний

Українська територіальна громада, Київська обл., Україна

Режим роботи міської ради:

Понеділок – Четвер: 8:00 – 17:15; П’ятниця: 8:00 – 15:45; Субота, неділя: вихідні

© 2021 Українська громада - всі права захищено