Завдяки Програмі матеріально-технічного забезпечення військових частин передано субвенцію у сумі 2 млн.грн. на потреби 135-го батальйону ТРО ЗСУ

На минулому засіданні виконавчого комітету Української міської ради було прийнято рішення погодити Програму матеріально-технічного забезпечення військових частин на 2022 рік, яку ініціював міський голова Олександр Туренко. Програма передбачає надання допомоги військовим частинам як у вигляді техніки, засобів захисту чи спорядження, так і у вигляді грошової субвенції на потреби військових частин, де служать наші земляки. Як повідомив міський голова Олександр Туренко, у рамках Програми вже передано субвенцію у сумі 2 млн. грн. на осінньо-зимове спорядження для бійців 135-го батальйону.
Також учора в ході засідання виконкому погоджено пункт «Про внесення змін до Програми матеріально-технічного забезпечення військових частин на 2022 рік». «Наразі надійшла потреба у придбанні автобусу. Для упередження негативних коментарів і думок зазначу, що проведення даної закупівлі відбуватиметься відповідно до чинного Законодавства на відкритому майданчику публічних закупівель, тому прошу бізнес-громади та зацікавлених осіб долучатись до проведення даної процедури.», – зазначив Олександр Туренко.
Ще два питання порядку денного стосувались дозволів на проведення масових заходів на території міста, а саме:

• Про погодження проведення мистецького заходу Фондом мистецтв «Амадеус»;
  • Про погодження ГО «Я ЛЮБЛЮ УКРАЇНКУ» проведення мирного заходу;
    Обидва питання не підтримані членами виконавчого комітету з міркувань безпеки. «Один із заходів передбачав участь близько 60-ти дітей на набережній, де поблизу немає укриття на випадок «повітряної тривоги». У період війни в країні маємо думати про безпеку людей і, разом із тим, не забувати про наших бійців, які зараз у самому пеклі воєнних дій. У них потреби набагато більші, ніж тут, у відносно «мирній» частині країни», – пояснив голова Української МТГ Олександр Туренко.