Заступник міського голови А. Олкова-Михницька провела робочу нараду

Заступник міського голови Агнеса Олкова-Михницька провела робочу нараду з представниками Центру надання соціальних послуг, управління гуманітарного розвитку УМР і відповідальними за спортивне та культурне життя міста.

Не дивлячись на війну, школи громади оранізовано продовжують процес онлайн-навчання. До освітнього процесу залучені й діти з числа внутрішньо-переміщених осіб.

Обговорено підготовку до проведення травнево-червневих заходів у громаді; можливість запуску гурткової та секційної роботи, враховуючи режим воєнного стану в країні.

Зосереджена увага на влаштуванні та розташуванні переміщених із зон бойових дій осіб. Для міської влади важливо, аби люди, які пережили жахи війни та втратили все, змогли отримувати кваліфіковану психологічну підтримку. Наразіфахівцями ЦНСП така допомога надається дітям і дорослим через різного роду майстер-класи, ігри та заняття.

Визначено пріоритетні напрямки роботи служби у справах дітей, серед яких – посилення роботи з сім’ями СЖО, багатодітними та опікунськими родинами.