Міська рада - Пн-Чт: 8:00 - 17:15; Пт: 8:00 - 15:45; Сб, Нд: вихідні

ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

28 квітня о 10.00 год відбулось засідання виконавчого комітету Української міської ради. До порядку денного було внесено низку важливих питань.

Члени виконкому схвалили ряд положень та внесли зміни, які регулюють діяльність виконавчих органів та комісій міської ради.

Підтримали соціальні рішення: Про затвердження додатку до протоколу з переліком осіб, яким надається матеріальна допомога, Про надання місця в позачерговому порядку у закладі дошкільної освіти с. Халеп’я, Про видачу посвідчень багатодітної родини та інше.

Серед планових питань: Про схвалення звіту про виконання бюджету Української міської територіальної громади за  І квартал 2021 року.

У блоці питань галузі ЖКГ та комунальної власності: внесли зміни до рішення виконавчого комітету Української міської ради від 05.03. 2020 р.  «Про встановлення форм розрахунків тарифів та теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, тарифів на послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води», затвердили: Порядок відшкодування з міського бюджету відсотків за кредитами, залученими об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків м. Українка, які беруть участь у програмі «Тепла оселя» на 2020-2023 роки та схвалили зміни до програми «Тепла оселя» на 2020-2023 роки щодо відшкодування з міського бюджету відсотків за кредитами, залученими об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків м. Українка, які беруть участь у програмах державної установи «Фонд енергоефективності», зокрема у програмі підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків «Енергодім». А також розглянули питання торгівлі та архбудконтролю.

Попередня Євгенія Друзенко — СРІБНА ПРИЗЕРКА ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З ВІЛЬНОЇ БОРОТЬБИ

Українська територіальна громада, Київська обл., Україна

Режим роботи міської ради:

Понеділок – Четвер: 8:00 – 17:15; П’ятниця: 8:00 – 15:45; Субота, неділя: вихідні

© 2021 Українська громада - всі права захищено