Засідання комісії з питань захисту прав дитини

Сьогодні відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини. Всі питання порядку денного були ретельно вивчені службою у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Української міської ради.

Зокрема, розглянули питання про неналежне виконання батьківських обов’язків матерів, про надання дозволу на укладання договору дарування квартири, в якій зареєстрована малолітня дитина, про встановлення піклування над дитиною-сиротою. Головуючою комісії була заступник Українського міського голови Агнеса Олкова-Михницька.

У ході засідання було заслухано заявників та членів комісії, які брали активну участь у обговоренні, висловлюючи власну думку та вносили свої пропозиції до відповідних рішень.

З’ясовано факти і обставини по кожному питанню окремо, прийняті конструктивні рішення в інтересах дітей, які взяті на контроль до їх повного виконання.