ЗАМІНА ПІСКУ В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ ТА ДИТЯЧИХ МАЙДАНЧИКАХ ГРОМАДИ

З приходом весни та тепла з’являється бажання більше часу проводити на свіжому повітрі, на сам перед цього дуже чекають наші маленькі мешканці нашої громади. Ну і, звичайно ж, забави в піску – без цього не обходиться  жоден теплий день дитини в різному віці.

Саме задля комфортного відпочинку у дворах та закладах освіти на дитячих ігрових майданчиках, з 1-го квітня комунальні служби та працівники приступили до робіт по заміні піску в пісочницях міста.

Начальник ПОЖ Євген Свояченко, надав коментарі з подальших планових робіт: «Після заміни піску на дитячих майданчиках міста, відразу розпочнуть роботи в сільських освітніх закладах територіальної громади. Найближчим часом, підприємство має отримати інформацію щодо кількості піску, яку потребують сільські садочки та школи. До кінця квітня планується повністю завершити роботи по заміні піщаної суміші в дитячих пісочницях та стрибкових ямах в освітніх закладах усієї нашої громади».