З 11 липня заборонено куріння у громадських місцях!

Правоохоронці Обухівщини нагадують, що з 11 липня заборонено куріння у громадських місцях!

Змінами до закону забороняються будь-які види куріння в таких місцях:

– заклади ресторанного господарства;

– медзаклади,

– спортивні, фізкультурно-оздоровчі споруди,

– навчальні заклади й об’єкти культурного призначення;

– готелі й гуртожитки;

– приміщення підприємств, установ та організацій;

– офісні й державні будівлі;

– зупинки громадського транспорту, вокзали, станції та приміщення аеропортів;

– дитмайданчики;

– місця загального користування житлових будинків, ліфти, підземні переходи тощо.

Крім того, у громадських місцях, вільних від куріння, має бути розміщений відповідний графічний знак з текстом щодо заборони усіх видів куріння. ‼️ Нерозміщення цієї інформації суб’єктами господарювання передбачає штраф у розмірі 1 тис. грн.

За розміщення попільничок, кальяну чи куріння, вживання та використання тютюнових виробів, предметів, пов’язаних з їх вживанням, трав’яних виробів для куріння, електронних сигарет, пристроїв для споживання тютюнових виробів без їх згоряння передбачене покарання у вигляді штрафу:

– для закладів ресторанного господарства – 3 тис. грн, у разі повторного порушення – 15 тис. грн;

– для інших суб’єктів господарювання – 1 тис. грн, у разі повторного порушення – 10 тис. грн.