Юристи фонду “Право на захист» надали допомогу внутрішньо-переміщеним громадянам, які проживають на території Української МТГ

Учора до нашої громади завітали представники Благодійного фонду «Право на захист», який є партнером Агенції ООН у справах біженців та провідним українським експертом у сфері міграції. Благодійний фонд працює в Україні за різними напрямками, зокрема, здійснює адвокацію, моніторинг та надає безоплатно правову допомогу внутрішньо переміщеним особам, біженцям та особам без громадянства.

У ході зустрічі юриста Благодійного фонду з внутрішньо переміщеними особами, які проживають на території Української громади, працювали фахівці ЦНСП Української міської ради, які надавали громадянам необхідну інформацію щодо соціальної адаптації в нових для них умовах.

Велика подяка усім, хто був долучений до цього заходу!