Як користуватися е-підписом: вчимося перевіряти та підписувати документи онлайн

Одним із найзручніших засобів для користування цифровими сервісами або е-документообігом є електронний підпис.

«Електронний підпис — це один з основних засобів ідентифікації людини і цифровий помічник у світі онлайн-послуг. З е-підписом можна підписувати документи, користуватися державними сервісами зі свого смартфона чи комп’ютера будь-де і будь-коли.

З метою реалізації функцій електронної демократії, забезпечення доступу громадян та бізнесу до отримання публічних послуг онлайн, переходу до електронного документообігу, спрощення ведення бізнесу тощо Міністерство цифрової трансформації підготувало відеоблог про електронний підпис.