“Я тут, щоб захищати” : в Українці дали старт проєкту” Поліцейський офіцер громади”

Сьогодні, 13 жовтня, відбулась значна подія для Української об’єднаної громади – офіційно стартував проєкт Національної поліції України “Поліцейський офіцер громади”.

Відтак, до виконання службових обов’язків приступили троє поліцаїв, які попередньо пройшли навчання в Харківському національному університеті внутрішніх справ.

На урочистостях були присутні начальник Головного управління поліції Київщини Андрій Нєбитов, начальник Обухівського районного управління поліції Олег Петренко, очільник громади Олександр Туренко, а також жителі міста та працівники виконавчого апарату Української міської ради.

Новоспеченим поліцейським офіцерам громади вручили сертифікати про закінчення навчання та ключі від службових автомобілів. Міський голова Олександр Туренко висловив сподівання щодо плідної співпраці та побажав поліцейським з честю нести службу на благо правопорядку в нашій громаді.

Відтепер поліцейські офіцери громади обслуговуватимуть сім населених пунктів, включаючи місто Українку.