Вуличне освітлення – важлива складова благоустрою громади

Особливо це стосується сіл нашої МТГ, у яких роками бюджет не дозволяв приводити до ладу об’єкти вуличної інфраструктури. Тому це питання поступово вирішує міська влада вже після об’ єднання, адже від освітлення залежить комфортне та безпечне пересування людини у темний час доби.

Наразі завершено комплекс монтажно-налагоджувальних робіт із улаштування вуличного освітлення по вул.Суворова, в с.Трипілля. Тепер мешканці можуть безпечно пересуватися освітленою ділянкою вулиці довжиною у 2.7км.

Завдання міського голови Олександра Туренка виконано силами управління розвитку інфраструктури та підрядних організацій. Роботи у цьому напрямку продовжуватимуться в наступному році.