Вітаємо голову громади Олександра Туренка з відзнакою!

У День місцевого самоврядування, за дорученням директора Київського обласного центру зайнятості Дениса Дармостука, директор Обухівської міськрайонної філії КОЦЗ Сніжана Назаренко вручила Подяку Українському міському голові Олександру Туренку за високий професіоналізм, плідну співпрацю з Київською обласною службою зайнятості, вагомий внесок у виконання завдань, пов`язаних з реалізацією державної політики зайнятості у Київській області та з нагоди свята.

Колектив та директор Обухівської міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості від щирого серця вітають всіх працівників органів місцевого самоврядування!!! Нехай цей урочистий день додасть всім Вам сил та впевненості у гарному майбутньому нашої країни, порозуміння, єдності та добра. Успіхів Вам у Вашій нелегкій праці! Бажаємо нових здобутків, здійснення всіх життєвих і професійних планів, міцного здоров’я та подальшої плідної праці на благо розвитку нашої держави!

Обухівська МРФ КОЦЗ