Відбулось засідання спільної комісії з інвентаризації та прийняття у власність нежитлових будівель

Сьогодні відбулось засідання спільної комісії з інвентаризації та прийняття у власність нежитлових будівель, а саме – Української лікарні та частини нежитлових приміщень ДНЗ «Колосок» (с. Витачів).

У ході засідання було прийнято рішення про передачу частини будівлі ДНЗ «Колосок» на баланс Української міської ради. За результатами буде підготовлено акт приймання – передачі документів і будівлі та винесено на сесію міської ради.

Як відомо, сесією Обухівської районної ради від 13 жовтня прийнято рішення про передачу зі спільної власності територіальних громад Обухівського району до комунальної власності Української міської ради групи нежитлових приміщень, що за адресою: вул. Київська, 1, а саме – будівель лікарні міста Українка. Втім, гальмує процес передачі відсутність технічного паспорту та свідоцтва про право власності на дані приміщення. Також, як виявилось, балансоутримувачем є комунальне некомерційне підприємство Обухівської міської ради «Обухівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування», а право розпорядження – у районної ради. За результатами засідання підготовано відповідний лист-звернення до Обухівської районної ради щодо узгодження питання по передачі групи нежитлових приміщень за адресою вул. Київська, 1 (лікарня).