Відбулось тестування основної сесії ЗНО-2021 з математики

Тестування основної сесії ЗНО-2021 з математики складали 244 839 осіб, що становить 83,9% від загальної кількості зареєстрованих. Водночас для проходження тестування з математики (завдання рівня стандарту) з’явилися 9 246 осіб, що становить 11,96% зареєстрованих. Тестування відбулися сьогодні, 28 травня 2021 року, з дотриманням всіх протиепідемічних заходів. Про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти.

102 учасники ЗНО не були допущені до пунктів тестування, з них 14 – через ознаки гострих респіраторних захворювань. Дотримання процедури тестування контролювали 159 громадських спостерігачів.

Найбільшу явку учасників на тестування з математики з-поміж регіонів – 87,2% зареєстрованих – зафіксовано у Київській області, найменшу – 72,1% – у Чернівецькій. Тестування з математики (завдання рівня стандарту) найбільше складали у Києві – 21,5%, найменше – 3,6% – у Чернівецькій області.

Із завданнями сертифікаційної роботи та правильними відповідями до тесту можна буде ознайомитися в розділі «ЗНО-2021. Математика» 31 травня. Результати тестування буде оголошено до 22 червня.

Учасники зовнішнього незалежного оцінювання, які не змогли взяти участь в основній сесії ЗНО через причини, які не залежали від їхніх дій і волі, можуть зареєструватися для участі у додатковій сесії. Для цього необхідно упродовж 5 робочих днів (з урахуванням дня проведення тестування) подати до регіонального центру, у якому проходили реєстрацію, документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та відповідну заяву. Докладніше про умови участі у додатковій сесії – у відповідному розділі сайту УЦОЯО.

Наступні тестування основної сесії ЗНО-2021 – з української мови, української мови та літератури – відбудуться 1 червня.

Нагадаємо, основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2021 розпочалась 21 травня тестуванням з хімії, його складали 9885 осіб.

Інформує: Урядовий портал