Відбулось групове тренінгове заняття для тих, кому за 60

«Усі хвороби – від переживання». Мабуть, таке твердження чув кожен із нас. То ж як зберегти психічне здоров’я в умовах воєнного стану – сьогодні на груповому тренінговому занятті для тих, кому за 60, розповідала психологиня відділення соціальної допомоги вдома ЦНСП Української міської ради. Підтримувати активність, спілкуватися, обмежити перегляд новин, турбуватися про когось – ось невеликий перелік тих порад, які лунали на сьогоднішньому занятті. А ще присутні дізналися деякі «секретні» техніки релаксації та, що не менш важливо, мали змогу відпочити від негативних думок і просто поспілкуватися у чудовій компанії однодумців.