ВІДБУЛАСЬ РОБОЧА НАРАДА ПО ОБСТЕЖЕННЮ НАБЕРЕЖНОЇ

13 квітня перший заступник міського голови Григорій Ткаченко спільно з  профільними фахівцями виконкому, провели робочу нараду по обстеженню та вирішенню нагальних питань реконструкції об’єктів міського стадіону та системи поливу фонтанів та озеленення на набережної р. Дніпро.

Перший заступник міського голови Григорій Ткаченко прокоментував: «У ході обстеження стадіону було вирішено відновити тимчасову огорожу, закрити в’їзд  автотранспорту на територію стадіону та закрити дренажні люки. Взяти на контроль за охорону відповідної території,  директору ДЮСШ Української міської ради Дмитру Волошко.

Надалі ознайомити депутатів Української міської ради з проєктом реконструкції системи поливу з влаштуванням автоматичного контролю та озеленення частини набережної р. Дніпро та висловити спільне бачення щодо завершення робіт по даному об’єкту на депутатській комісії».