ВІДБУЛАСЬ П’ЯТА СЕСІЯ УКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

29 квітня о 10. 00 год відбулось пленарне засідання п’ятої (позачергової) сесії Української міської ради VIII скл. У засіданні взяли участь 25 депутатів, керівники старостинських округів та комунальних підприємств, структурних підрозділів виконавчого комітету.

Цього дня на порядок денний було винесено найважливіші для громади питання, пов’язані з врегулюванням майна комунальної власності, бюджету, медико-санітарної служби, соціальні, гуманітарні та інші.

Передовсім внесли зміни до міської програми соціального захисту «Турбота» на 2021 рік та до комунальної установи «Центр надання  соціальних послуг» по Українській міській раді. Розглянули  «Програму підтримки соціально-незахищених верств населення», «Програму розвитку молоді та спорту Української територіальної громади», а також ухвалили програми «Шкільний автобус», «Обдарована дитина» на 2021-2023 роки та інші.

Серед основного, затвердили конкурсну документацію на визначення виконавця послуги з вивезення побутових відходів на території населених пунктів Української міської територіальної громади.

В ході розгляду депутати внесли зміни до «Програми першочергових заходів по охороні навколишнього природного середовища по Українській міській раді на 2021 рік», до Програми по утриманню та  ремонту автомобільних доріг по Українській міській раді на 2021 рік, а також Про внесення змін до міської програми розвитку житлово-комунального господарства по Українській міській раді на 2021 рік, затвердженої рішенням другої сесії Української міської ради VIII скл. від 22.12.2020 року та інші.