Відбулась нарада міського голови з заступниками та керівниками структурних підрозділів. Про що говорили та до чого дійшли?

Сьогодні під головуванням Олександра Туренка відбулась нарада з профільними заступниками та начальниками управлінь та відділів виконавчого комітету Української міської ради. Основна тема – реалізація та виконання міських цільових програм за 2021-й рік, а також окреслення планів роботи на поточний рік.

У розрізі цього питання міський голова дав розпорядження профільним заступникам напрацювати пропозиції у галузі медицини, освіти, культури, ЖКГ та ін. щодо включення питань на 15-ту сесію та їх фінансування за рахунок залишку коштів, що склались на 1 січня, 2022 року.

Міським головою також наголошено на необхідності найближчим часом визначити об’єми та перелік робіт у сфері дорожньо-транспортної інфраструктури. Надано розпорядження оголосити закупівлі на обслуговування та експлуатацію доріг комунальної власності, куди мають увійти: встановлення дорожніх знаків, встановлення лежачих поліцейських, ремонт бордюрів , поточний ремонт ділянок доріг на території громади.

Варто зазначити, що вже маємо експертизи щодо проблемних ділянок доріг, які першочергово потребують капітального ремонту. То ж у разі погодження депутатами на 15-й сесії фінансування визначених ділянок, будуть оголошені відкриті торги.

Обговорено питання прийняття майнового комплексу, який належав районній раді, на баланс громади. Першочергово йшлось про заклади охорони здоров’я, що знаходяться на території Української МТГ. Для того, аби зберегти та розвивати медицину, за розпорядженням Олександра Туренка будуть зроблені прорахунки щодо потреб Української лікарні до кінця року, а також щодо фінансування денного стаціонару, придбання обладнання для лабораторії ЦПМСД та утримання рентген-кабінету. До наступної наради заступниками міського голови, спільно з завідувачем Центру ПМСД буде напрацьовано ряд заходів і механізмів утримання медичної сфери, а у подальшому винесено на погодження депутатів.