Відбулась десята позачергова сесія Української міської ради

23 вересня о 16. 00 год відбулось пленарне засідання десятої позачергової сесії Української міської ради VIII скл.

Для розгляду на порядок денний виносились 5 питань. Зокрема депутати внесли зміни до міської програми розвитку соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури по Українській міській територіальній громаді на 2021 рік, затвердженої рішенням другої сесії Української міської ради 8 скликання від 22.12.2020 р. В програмі передбачаються видатки на захід коригування проектно-кошторисної документації та проведення експертизи проєкту «Капітальний ремонт покрівлі будівлі Жуківцівської загальноосвітньої школи» та видатки на захід з реконструкції будівлі дитячого садочку-початкової школи.

Також своїм рішенням депутатський корпус вніс зміни до Міської програми першочергових заходів з охорони навколишнього природного середовища  по Українській міській територіальній громаді на 2021 рік.

Фінансування Програми здійснюється за рахунок коштів місцевого бюджету.

1. Охорона природних рослинних ресурсів:

– заходи з озеленення населених пунктів Української міської територіальної громади

– послуги з озеленення (улаштування та догляд за квітниками, улаштування газонів, догляд за деревами та кущами, їх полив і розрідження) на території Української міської територіальної громади.

– придбання розсадницької продукції (розсада однорічних квітів).

2. Утилізація відходів:

– збирання безпечних відходів, непридатних для вторинного використовування (послуги з забезпечення екологічно безпечного збирання та перевезення побутових відходів вздовж річок Стугна та Дніпро на території населених пунктів Української міської територіальної громади)

– збирання безпечних відходів, непридатних  для вторинного використовування (послуги з забезпечення екологічно безпечного збирання та перевезення побутових відходів із території населених пунктів Української міської територіальної громади)

– послуги з організації збору небезпечних відходів – відпрацьованих елементів живлення (батарейок) для подальшої гарантованої утилізації.

3. Охорона і раціональне використання водних ресурсів:

– реконструкція самопливного каналізаційного колектору в м. Українка

– реконструкція напірного каналізаційного колектору по проспекту Дніпровському в м. Українка

– Заходи з  ліквідації стихійної порослі на водній акваторії та берегозакріплювальних  відкосах в районі території пляжу та набережної  р.Дніпро в м.Українка

– Капітальний ремонт каналізаційних мереж будівлі за адресою: м. Українка, вулиця Юності, 19А.

Далі депутати внесли зміни до рішення Української міської  ради від 22.12.2020 № 030/0/7-20-2-8 скл. «Про бюджет Української міської територіальної громади на 2021 рік».Виділяються кошти на заходи з підготовки зими та розвиток інфраструктури.

Схвалили прогноз бюджету Української міської територіальної громади на 2022-2024 роки, метою якого є створення дієвого механізму управління бюджетним процесом в Українській громаді, як складової управління фінансами, встановлення взаємозв’язку між стратегічними цілями розвитку громади та можливостями бюджету у середньостроковій перспективі; забезпечення прозорості, передбачуваності та послідовності бюджетної політики; забезпечення стабільності, результативності, стійкості та збалансованості міського бюджету; ефективного використання бюджетних коштів.
Відтак пріоритетними напрямами розвитку громади на 2022-2024 роки залишатимуться: забезпечення умов для соціально-економічного зростання в усіх галузях і сферах діяльності, модернізація інфраструктури, зростання надходжень до бюджету Української міської територіальної громади та підвищення життєвого рівня населення громади.

Окрім того, депутати внесли зміни до рішення першої сесії (друге пленарне засідання) Української міської ради VIII скл. від 07.12.2020 року «Про затвердження персонального складу постійних комісій Української міської ради VIII скликання».

З повним переліком питань, які були внесені до порядку денного десятої позачергової сесії Української міської ради можна ознайомитися на сайті у розділі «Проєкти рішень».