20 вересня у Київській області відбувся дуже важливий та цікавий захід- ветеранський форум “Пліч-о-пліч з ветеранами”.
У ньому взяли участь ветерани, представники влади, бізнесу та громадських організацій, волонтери. В тому числі, представники Української місткої ради, фахівці які працюють з ветеранами та їх родинами Центру надання соціальних послуг УМР.
На форумі обговорювались актуальні та важливі питання для розвитку ветеранської політики в громадах Київщини.
Головні теми обговорення:
створення умов для гідного повернення ветеранів до мирного життя;
медична, психологічна реабілітація для ветеранів, а також підтримка їх родин;
створення бізнесу, його розвиток, працевлаштування.
Довідково: Ссаном на серпень 2025 року в громадах області працює 206 фахівців з супроводу ветеранів. У 68 ЦНАПах області, у тому числі і в ЦНАПах нашої громади, діє «єдине вікно» для ветеранів, де понад 150 адміністраторів надають спеціалізовані послуги.

Центр надання соціальних послуг Української міської ради