Міська рада - Пн-Чт: 8:00 - 17:15; Пт: 8:00 - 15:45; Сб, Нд: вихідні

Вакцинуйтеся, щоб бути захищеними!

Коронавірусна хвороба (COVID-19) в силу своєї високої контагіозності та стрімкому розповсюдженню відноситься до особливо небезпечних інфекційних хвороб. Нові штами коронавірусу SARS-CoV-2 («Дельта» та «Лямбда») мають високу інфекційність та імунну стійкість до антитіл. Вакцинація значно скорочує кількість захворівши та зменшує тяжкість протікання захворювання.

Щоб добитися 80-90% вакцинації населення для створення соціального імунітету заохочувальних заходів та умовлянь недостатньо. Потрібно як мінімум ввести обов’язкову вакцинацію для окремих професій таких як медичні та соціальні працівники, освітяни, працівники торгівлі та ресторанного господарства та інших професій, які мають безпосередній щоденний контакт із людьми. А для осіб, що ухиляються від вакцинації запровадити обмеження для відвідування громадських місць: музеї, театри, готелі, ресторани, бари, спортивні заходи та інші заходи із великим скупченням людей. Громадяни зобов’язані робити профілактичні щеплення, регулярно проходити медичні огляди з метою раннього виявлення захворювань та своєчасного їх лікування.

Подбайте заздалегідь про своє здоров’я та благополуччя своїх близьких! Захистіть свій імунітет та пройдіть безоплатну та добровільну вакцинацію!

                                              

Центр вакцинації у місті Українка, запрошує усіх бажаючих вакцинуватись від корона вірусу. Центр знаходиться вул. Київська,1, Українська поліклініка ІІ поверх, кабінет № 24 та № 28.

Вакцинація здійснюється щоденно, сім днів на тиждень, з 09.00 до 15.00 години.

У центрі застосовуються вакцини: CoronaVac, AstraZeneca та Pfizer/BioNTech

У зв’язку із особливостями зберігання та застосування вакцини Pfizer/BioNTech, усім бажаючим вакцинуватися цією вакциною, необхідно попередньо звернутися за телефоном (067) 166-32-79 до Центру вакцинації та погодити день та час для проведення вакцинації.

Також діє Пункт щеплення в селі Трипілля, вул.Шевченка, 41-Б, (Амбулаторія)

Вакцинація здійснюється з понеділка до суботи з 09.00 до 13.00 години. В пункті щеплення застосовується вакцина CoronaVac.

Мешканцям сіл Жуківці, Щербанівка, Халеп’я, Верем’я, Витачів, яким складно дістатися центру вакцинації чи пунктів щеплень, необхідно звернутися до старости села, для організації централізованого підвозу бажаючих вакцинуватися до визначених медичних установ або організації вакцинації у селі виїздною групою.

Пам’ятайте – щеплення може врятувати ваше життя! Будьмо здорові!

Попередня КОНКУРС на заміщення вакантної посади посадової особи органів місцевого самоврядування

Українська територіальна громада, Київська обл., Україна

Режим роботи міської ради:

Понеділок – Четвер: 8:00 – 17:15; П’ятниця: 8:00 – 15:45; Субота, неділя: вихідні

© 2021 Українська громада - всі права захищено