В Українській тергромаді триває посівна

Триває весняно-польовий комплекс робіт на території Української міської територіальної громади.
Загалом, за інформацією Обухівської районної військової адміністрації загальна площа
сільськогосподарських угідь в районі становить 212, 322 тис. га. “В основному усі підприємства до весняно-польових робіт готові”, – запевняють в ОРВА.
Відтак, посіяно ранню групу зернових: пшениця, ячмінь, горох. З пізньої групи – кукурудза та зерно. Із технічних культур посіяно цукрові буряки, соняшник, сою, ріпак.