В Українській громаді – найталановитіша учнівська молодь!

11 січня 2023 року на базі Трипільського ліцею Української міської ради відбулося проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук в Українській громаді.

Конкурс проводився з метою пошуку і підтримки обдарованої учнівської молоді, залучення їх до науково-дослідницької та експериментальної роботи.

У конкурсі взяли участь 6 учнів Трипільського ліцею. Цього року здобувачі освіти презентували свої дослідження у 4-х відідленнях та 6-ти секціях:

Відділення технічних наук.

Секції:

екологічно-безпечні технології та ресурсозбереження – Шкута Ірина з темою 📎“Металізований утеплювач-один із способів енергозбереження під час блекауту”.

інформаційно-телекомунікаційні системи та технології – Новохатько Роман з темою 📎“Перевірка E-журналу на кібербезпеку”.

технологічні процеси та перспективні технології – Іванченко Георгій з темою 📎“Дослідження ефективності горіння окопної свічки “.

Керівник наукових робіт: Шкута Галина Вікторівна, вчитель фізики Трипільського ліцею.

Відділення екології та аграрних наук.

Секція:

охорона довкілля та раціональне природокористування – Мартинова Жанна з темою 📎“Охорона довкілля шляхом повторного використання вторинної сировини “.

Керівник наукової роботи: Іванченко Наталія Василівна, вчитель трудового навчання Трипільського ліцею.

Відділення філософії та суспільствознавства.

Секція:

педагогіка – Городніцька Анжела з темою📎 “Дистанційне навчання в умовах війни”.

Керівник наукової роботи: Шкута Галина Вікторівна, вчитель фізики Трипільського ліцею.

Відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства.

Секція:

фольклористика – Шкута Ірина з темою📎“Весільні традиції села Трипілля, як етнокультурний феномен “.

Керівник наукової роботи: Буренко Катерина Іванівна, керівник гуртка “Юні екскурсоводи ” Трипільського ліцею.

Учнівські дослідницькі проєкти були актуальні, цікаві та змістовні.

Члени журі внесли рекомендації щодо удосконалення робіт, захисту презентацій та прийняли рішення про представлення робіт на обласному етапі.

До складу членів журі увійшли:

Сидорчук Оксана, виконуюча обов’язки начальника відділу освіти УГР;

Гайко Наталія, завідуюча методичним центром УГР;

Товстоп’ят Марина, методист методичного центру УГР;

Грама Микола, вчитель фізики Академічного ліцею №1;

Миколенко Володимир, вчитель трудового навчання, основ здоров’я, фізичної культури, креслення Трипільського ліцею;

Бондар Надія, заступник директора з виховної роботи Трипільського ліцею;

Дикуша Наталія, вчитель біології, хімії, основ здоров’я Витачівської гімназії;

Спасиба Олена, заступник директора з навчальної роботи, вчитель інформатики Академічного ліцею №1;

Журба Людмила, вчитель української мови та літератури Академічного ліцею№1.

Дякуємо членам журі за активну роботу!

Дякуємо педагогам, що підготували юних дослідників – Шкуті Галині, Буренко Катерині, Іванченко Наталії!

Дякуємо талановитій учнівській молоді за дослідження!

Бажаємо гідного представлення нашої громади та високих результатів на обласному етапі!

Захід проведено в умовах воєнного стану з дотриманням карантинних обмежень.

P.s.: Проведення конкурсу-захисту МАН переносилось тричі, але, не зважаючи на жодні сьогоднішні перепони-відсутність світла, перебої з інтернетом, його було проведено.

Дякуємо нашим захисникам за можливість проведення!