В Українці вшанували пам’ять видатного письменника Василя Чухліба

Сьогодні заступник міського голови Агнеса Олкова-Михницька взяла участь в урочистому заході з нагоди 80-ї річниці від дня народження видатного письменника і громадського діяча, письменника української літератури Василя Чухліба.

У церемонії покладання квітів до меморіальної дошки письменника також взяли участь його рідні друзі, колеги та шанувальники.

З вітальним словом до учасників заходу звернувся син видатного письменника Тарас Чухліб. Він зазначив, що В. Чухліб був великим «сонцелюбом», неперевершеним майстром слова, його твори за своїм змістом залишаються актуальними й на даний час.

Під час заходу гурт «Коло Лицарів Українського Буття» виконала улюблену пісню письменника «Рідна мати моя».

20 листопада 1997 р. письменника не стало. Але його поетичну прозу, написану з великою любов’ю до всього живого, продовжують читати і діти, і дорослі.