В.о. міського голови Григорій Ткаченко привітав працівників соціальної сфери

День працівника соціальної сфери – професійне свято людей, які щоденно віддають свою турботу, підтримку та тепло сердець найменш захищеним верствам населення. Напередодні свята, яке щорічно відзначається 7 листопада, в.о. міського голови Григорій Ткаченко, від імені виконавчого комітету Української міської ради, голови громади та вдячних жителів привітав представників соціальної сфери, які працюють на території Української громади, з прийдешнім святом.

З метою відзначення громадян за активну громадську діяльність, вагомий внесок в соціально-економічний та культурний розвиток громади та з нагоди Дня працівника соціальної сфери України подяками Української міської ради були відзначені:

– Калита Любов Іванівна

– Таран Надія Григорівна

– Вишенська Тетяна Миколаївна

– Похиталюк Анастасія Сергіївна

– Лимар Олеся Григорівна

– Ільєнко Людмила Андріївна

– Христевич Дар’я Сергіївна

– Виставногу Наталія Петрівна

– Малоока Ольга Анатоліївна

Робота працівників соціальної сфери нашої громади – це щоденна турбота про долі дітей, громадян похилого віку, дорослих і діток з обмеженими фізичними можливостями. Це опора для тих, хто волею долі залишився самотнім у цьому світі, кому потрібна допомога з працевлаштуванням, порада, психологічна підтримка. Робота людей, які приходять у найтяжчі моменти життєвих перипетій, часто залишається не поміченою. Але для тих, кому було неодноразово надано надійну руку допомоги, вони стали справжніми янголами-охоронцями.

Вітаємо Вас з прийдешнім святом і дякуємо за добрі серця, порядність, чуйність та за те, що не втрачаєте сил і наснаги у своїй важливій справі!