В Київській області фахівці ДТЕК відновлюють електропостачання знеструмлених через негоду населених пунктів

У Київській області триває негода зі шквальним вітром, зливами та грозами. За вихідні дні 17-18 липня фахівці компанії повернули світло у 101 місто і село, які були знеструмлені повністю та у 135, що постраждали частково. Відновили 114 ліній та 2118 трансформаторних підстанцій.

За прогнозами синоптиків, упродовж 19 липня очікується шквальний вітер, зливи та грози. Наразі через погіршення погодних умов без світла залишилося 44 населених пункти повністю та 118 — без електропостачання частково.

У зв’язку з ускладненням погодних умов аварійні бригади ДТЕК Київські регіональні електромережі переведені у посилений режим та працюють 24/7, щоб якнайшвидше повернути світло в домівки клієнтів.

ДТЕК надійна та відповідальна компанія, яка турбується про своїх клієнтів. ДТЕК Київські регіональні електромережі підготував поради під час можливих масових відключень через негоду: інформацію про аварійні відключення можна перевірити на сайті компанії в розділі «Немає електроенергії?». Якщо ваша адреса там є, — спеціалісти вже знають про відключення і відновлюють електропостачання. Якщо ви не знайшли свою адресу — повідомте про відключення у зручний спосіб: через мобільний додаток «Мережі онлайн» (додаток доступний в AppStore та Google Play Market), чат-бот у Viber і Telegram або приватні повідомлення на сторінці ДТЕК Київські регіональні електромережі у Facebook.

ДТЕК Київські регіональні електромережі нагадує також про необхідність дотримання правил електробезпеки: при сильному вітрі не можна перебувати поблизу ліній електропередачі; не наближатися до обірваного проводу ближче, ніж на 8-12 метрів та ні в якому разі не торкатися його. При виявленні проводів, що впали на землю, обірваних або провислих проводів, відкритих дверей та люків електроустановок, а також пошкоджених опор, — прохання повідомляти про це в кол-центр.

Коротке відео чому під час негоди часто вимикається світло,— можна дізнатися з відео #ПростоПроЕнергетику, в якому генеральний директор ДТЕК Київські регіональні електромережі Віталій Шайда надав відповіді на найпоширеніші причини.

Джерело: ДТЕК