В Академічному ліцеї №2 розпочались тематичні заходи до свята на честь усіх Героїв України

Навіть у час воєнного стану винахідливі педагоги та учні наших навчальних закладів знаходять можливості та способи відзначати пам’ятні дати, важливі для нашого народу.
23 травня – День Героїв, свято на честь українських вояків — борців за волю України. Це день пам’яті всіх українців, які присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність України. День Героїв відзначають понад сімдесят років. У 1941 році Другий Великий Збір Організації Українських Націоналістів постановив відзначити 23 травня як День Героїв.
” До цієї дати у нашому навчальному закладі вже розпочалася низка тематичних заходів. У 9-Б класі (класний керівник Лариса Валентинівна Токовенко) для учнів класу і їх батьків відбулася онлайн-презентація «Герої не вмирають».
Адміністрація ліцею щиро дякує лідерам класного колективу, батьківській раді, зокрема родині Рябків за допомогу, небайдужість та активну життєву позицію” – поділилась Тетяна Ахтирко, директор із виховної роботи АЛ” #2.