УВАГА! КОМЕНДАНТСЬКА ГОДИНА З 20.00 9 БЕРЕЗНЯ ДО 7.00 10 БЕРЕЗНЯ

На території Київської області вводиться комендантська година з 20:00 до 7:00. Комендантська година діятиме з 9 по 10 березня на всій території Київської області.

Під час комендантської години заборонено перебувати на вулицях та в інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток і посвідчень особи.

Порушників комендантської години може зупинити комендантський патруль, який має право перевірити документи і з’ясувати, чи може людина перебувати на вулиці в цей час, або дізнатися, з якої причини вона порушила комендантський час. Хто входить до патрулів, вирішує місцева влада.

Також, в темну пору доби влада просить не забувати про світломаскувальний режим (зашторені вікна, відключення вуличного освітлення, за можливості – мінімальне освітлення всередині будинків).