Українській громаді – розумне та якісне вуличне освітлення

Якісне освітлення вулиць – одна з умов комфортного та безпечного життя громади. Українською міською радою проведено закупівлю послуг на впровадження безпровідного дистанційного управління вуличним освітленням, яке працює за допомогою GSM-модулів. Завдяки таким технологіям увімкнути та вимкнути освітлення, дізнатись про аварійну ситуацію чи навіть зняти показники з лічильників можливо у дистанційному режимі. Це значно заощаджує час, людські ресурси та допомагає оперативно реагувати на екстрені ситуації в роботі мереж.

На сьогодні на території громади функціонують 25 терміналів управління, розміщених на різних ділянках мереж. Тендер, укладений міською радою, передбачає встановлення ще 12 додаткових терміналів, враховуючи села громади.

📍 Наразі, відповідно до розпорядження обласної військової адміністрації, вуличне освітлення не вмикається, але підтримувати мережі громада зобов’язана, аби після відновлення, зовнішнє освітлення вулиць було якісним і безперебійним.

До слова, у разі екстрених ситуацій, за потреби, завдяки багатоканальному GSM\GPS – зв’язку, освітлення може вмикатись за допомогою пульта, без виїзду на місце. Також часові параметри включення можна встановлювати автоматично.

Роботи зі встановлення сучасної автоматизованої системи вуличного освітлення розпочнуться з наступного тижня. Таким чином, даними терміналами будуть охоплені всі ділянки зовнішніх вуличних мереж, включаючи села громади.

Не дивлячись на всі негаразди, які несе нам російська збройна агресія, громада продовжує підтримувати життєдіяльність комунальної сфери, модернізувати та покращувати інфраструктуру, адже від цього залежатиме комфорт, безпека та якість життя у подальшому.