Українська громада продовжує рухатись у напрямку розвитку системи роздільного збору сміття

Відділом із благоустрою Управління розвитку інфраструктури виконавчого комітету УМР було подано заявку на участь у Програмі з впровадження сортування відходів у населених пунктах Київської області. Програмою передбачено надання контейнерів для роздільного збору побутових відходів.

Серед 28-ми селищних і міських рад Київщини, за результатами аналізу заявок, для реалізації проєкту було відібрано 6 громад, серед яких – і Українська. Учора 32 контейнери-дзвіночки було передано нашому місту. З наступного тижня нові контейнери будуть встановлені на місце тих, які вже «віджили» свій вік і не придатні для використання.

Довідково: реалізація проєкту з впровадження роздільного збору відходів в населених пунктах регіону реалізується в рамках Програми поводження з твердими побутовими відходами в Київській області на 2017-2020 роки департаментом екології та природних ресурсів, за сприянням голови Київської обласної державної адміністрації Василя Володіна.