Українка – спортивна. Вітаємо вихованців Анатолія Гуральського з новими перемогами!

Наші славні воїни на фронті продовжують відвойовувати українську землю, а тим часом спортсмени Української громади збирають всю волю в кулак і виборюють медалі в різних країнах, прославляючи спортивний український край.

Липень ще не закінчився, а вже ознаменувався чудовими спортивними досягненнями вихованців КОШВСМ. Олексій Борута, майстер спорту міжнародного класу, днями посів 3-тє місце на рейтинговому турнірі у столиці Польщі – Варшаві.

Не «здає позицій» і молодше покоління. Наш прапор майорів не тільки на спортивній арені в Варшаві, а й у Хорватському Загребі завдяки Євгенії Друзенко. Нещодавно вона виборола золото на Чемпіонаті Європи серед юнаків та дівчат (вікова група – U -15) та стала дворазовою чемпіонкою Європи! 👏

Вітаємо наших чемпіонів, тренера та батьків спортсменів!

Ми пишаємось!