У Новий рік – із новими традиціями. У селах громади відбулось відкриття ялинок

Новорічні дива урочисто вважаються відкритими! … А випала така почесна місія – дати старт зимовим святкуванням – найменшим жителям сіл нашої громади. Сьогодні тут запалили свої яскраві вогники новорічні красуні. Цього року ялинка засіяла не тільки від чарівних слів «Раз, два, три, ялиночко, гори!», а від справжньої дитячої щирості, радості та сміху.

А додали бадьорого настрою маленьким непосидам цікаві конкурси, розваги, хороводи навколо ялинки і, звісно ж, подарунки. Немає сумніву, що в цих новеньких ялинках, встановлених у селах нашої громади, багато світла та добра – цими якостями сьогодні їх наділили діти!

Не потрібні зайві слова для того, щоб описати ті емоції та атмосферу, яка сьогодні вирувала у селах нашої громади. Передаємо їх вам через  наш невеличкий фотозвіт.

Не забувайте, що ще більші сюрпризи попереду, адже вже незабаром відкриття головної ялинки громади у місті Українка! У Новий рік – із новими традиціями!