У Київській області збільшилася кількість пожеж в екосистемах – ДСНС

Цими днями у Київській області в рази збільшилася кількість пожеж в екосистемах та на відкритих територіях: горять торф’яні поклади та сміття. Так, тільки за останню добу в області було зафіксовано 5 випадків загорань трав’яного настилу на площі більше 5 га, сміття – 0,5 га та торфу – 0,8 га. “Ми маємо розуміти, що масштабні пожежі у природних екосистемах провокують переважно самі ж люди. Адже саме громадяни досить часто нехтують правилами пожежної безпеки, залишаючи багаття або спалюючи сміття на присадибних ділянках.Майте совість і пам’ятайте, що випалювання української землі – злочин, за який передбачена відповідальність”, – наголошують в ДСНС.

Інформує: Київська облрада