У Халеп’ї розпочалось встановлення дитячого майданчика. Де ще планують роботи?

Реконструкція старих і будівництво нових дитячих і спортивних майданчиків у місті та селах громади – однин із пріоритетів на цей і наступний рік. Зазначимо, що на сьогодні великої уваги потребують села, де взагалі відсутні місця для дитячого дозвілля. Тому поступово необхідно вирішувати це питання. Наразі відбувається облаштування основи під будівництво дитячого майданчика у селі Халеп’я. Тут будуть встановлені гойдалки, гірка та пісочниця. Проте, це ще не все – роботи будуть продовжені й наступного року, аби для дітлахів було якомога більше цікавих конструкцій для розваг і забавок.

Також на наступний рік на черзі – й інші села громади. Наразі проходить тендер на послуги з розробки проєкту на будівництво спортивного майданчика в с. Щербанівка. Також, на сьогодні на відкритому майданчику держзакупівель проходять тендери на поточний ремонт дитячого майданчика по вул. Будівельників, 14; пр-ту Дніпровський, 19; Будівельників, 4; поточний ремонт дитячого (спортивного) майданчику в районі міської набережної.