«Тільки разом зможемо зробити громаду кращою!» – Олександр Туренко

Сьогодні перед початком засідання виконавчого комітету Української міської ради Олександр Туренко провів черговий прийом громадян. У ході бесіди жителі громади озвучили проблему несвоєчасного прибирання скошеної трави та вивозу сміття. Міський голова запропонував спільний об’їзд територій, аби зафіксувати проблемні ділянки та звернути на них увагу відповідальних служб. «Загалом, ми переконалися, що роботи з благоустрою виконуються, хоч і не на найвищому, але точно належному рівні. Вивіз сміття та покіс трави виконується у термін, відповідно до графіку. Звісно ж, хотілось би, щоб усі роботи проводились швидше та ефективніше, але потрібно усвідомлювати, що зараз «як раніше» ніде не буде. І причину тому ви всі знаєте”, – зазначив Олександр Туренко. Одразу по приїзді на робоче місце голова Української мтг доручив профільним структурним підрозділам виправити недолік. Окреслені завдання вже виконуються підрядними організаціями, то ж сьогодні проблему буде усунуто. «Завжди готовий дослухатися до конструктивної критики, зауважень та пропозицій. І не тільки в прийомний день в кабінеті, а й в інший час, на вулицях міста, як ми це зробили сьогодні», – додав Олександр Туренко.