Синоптики попереджають про ускладнення погодних умов на території Київської області!

Сьогодні вдень очікуються пориви вітру до 15-20 м/с, невеликий сніг, а на дорогах, подекуди, ожеледиця. Поліція Київської області звертається до водіїв і пішоходів із застереженнями: ” дотримуйтесь безпечної швидкості, дистанції та інтервалу; на час негоди не залишайте автомобілі біля дерев, білбордів тощо.Пішоходи: уникайте прогулянок біля дерев, парканів, рекламних щитів та будівель, конструкції яких може зірвати вітром; йдіть тротуаром повільно, щоб не впасти, послизнувшись на слизькій поверхні. Будьте особливо пильні, коли йдете біля дерев, які вкриті кригою; не перебігайте дорогу, навіть коли немає транспортних засобів. Будьте уважні та обережні”.

Джерело: #патрульнаполіціяКиївськоїобласті