Міська рада - Пн-Чт: 8:00 - 17:15; Пт: 8:00 - 15:45; Сб, Нд: вихідні

Створюємо імідж своєї громади. Яким його бачать мешканці?

Існує хибна думка щодо того, що логотип потрібний лише великим бізнес-компаніям. Проте, у сучасному світі громади теж борються за увагу до себе з боку інвесторів. Велику роль у цьому відіграє саме “обличчя” громади – логотип, який в своїй основі несе інформацію про особливість громади.

З минулого року тривало активне обговорення брендубуку Української МТГ та айдентики громади. Із запропонованих варіантів, за результатами онлайн-анкетування, найбільше голосів отримала ілюстрація під номером 4. Саме цей варіант буде винесено на засідання виконавчого комітету Української міської ради, а потім – на погодження депутатів.

Нагадаємо, суть рекомендованого логотипу відображає усю громаду. У георгафічному елементі відображені кручі та культові місця, житлові райони, Трипільська ТЕС та водні ресурси громади. У пагорбах сховані скарби минувщини та археологічна спадщина.

Після визначення основного знаку будуть розроблені айдентичні позначки для туристичних, соціальних, освітніх, комунальних та ін. об’єктів.

Ремарка: додане до допису фото – лише візуалізація рекомендованого варіанту.

Попередня Засідання виконавчого комітету. Що на порядку денному?

Українська територіальна громада, Київська обл., Україна

Режим роботи міської ради:

Понеділок – Четвер: 8:00 – 17:15; П’ятниця: 8:00 – 15:45; Субота, неділя: вихідні

© 2021 Українська громада - всі права захищено