Євгенія Друзенко — СРІБНА ПРИЗЕРКА ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З ВІЛЬНОЇ БОРОТЬБИ

22-24 квітня 2021 року у м. Харкові відбувся чемпіонат України з вільної боротьби U15, участь у якому взяла жіноча та чоловіча збірні Київської області.

Серед жіночої категорії у ваговій категорії 39 кг, срібною призеркою стала вихованиця ДЮСШ та КОШВСМ — Євгенія Друзенко. Перші три поєдинки виграла за явною перевагою, але у фіналі поступилася більш справній чемпіонці з Європи та посіла друге місце. Відзначимо, що борчиню вже чотири роки тренує Анатолій Гуральський.

На жаль, у цьому чемпіонаті через отримані травми не змогла взяти участь чемпіонка країни Влада Попова. Сподіваємось, що після відновлення ми зможемо спостерігати її на престижних турнірах.

Бажаємо Євгенії Друзенко натхнення, віри у свої сили, невичерпної енергії, упевненості у подальших випробуваннях!