Спільна робота – це завжди результативно

22 вересня в Управлінням гуманітарного розвитку УМР проведено робочу нараду для заступників директорів закладів загальної середньої освіти. У ході наради обговорено ряд питань та розглянуто шляхи їх вирішення щодо організації освітніх та виховних процесів в закладах освіти та на рівні громади. А саме:

Планування роботи на навчальний рік

Організація та формати проведення планових заходів, олімпіад, конкурсів для учнівської молоді

Варіанти удосконалення роботи лідерів самоврядування закладів освіти

Атестація педагогічних працівників

Удосконалення форми та вимог до заповнення методичних карток при атестації педагогічних працівників

Курсова перепідготовка педагогічних працівників

Створення професійних осередків вчителів

Підготовка до Дня працівників освіти

Удосконалення організації роботи в онлайн-форматі

поточні питання.

Сподіваємось, що все заплановане буде організовано і проведено, адже спільна робота – це завжди результативно!

Управління гуманітарного розвитку УМР

Попередня Консультативною та профілактичною роботою охоплено дитяче та доросле населення c. Жуківці