Сьогодні Збройні Сили України відзначають День сержанта

Свято встановлено офіційно, «Вшановуючи відданість, відповідальність та професіоналізм сержантів і старшин Збройних Сил України, їх мужність та героїзм у боротьбі за свободу, незалежність та територіальну цілісність України, з метою примноження військових традицій сержантського і старшинського складу Збройних Сил України», про що повідомляється в Указі Президента України № 153/2019 від 19 квітня 2019 року.

У цей день ми у скорботі схиляємо голови, згадуючи воїнів, які віддали своє життя за мирне майбутнє України та вітаємо сержантів і старшин, що нині перебувають у бойовому строю, боронять нашу землю від агресора. Бажаємо Вам незламності духу і сили у відповідальній місії – наближенні Миру на нашій рідній землі. Слава Героям! Слава Україні!