Соціальна робота в селах Української громади продовжується

14 липня психологи Центру надання соціальних послуг УМР спільно з працівниками Сектору ювенальної превенції Обухівського РУП ГУНП та фахівцями управління гуманітарного розвитку відвідали с.Трипілля з метою проведення профілактичної роботи та надання психологічної допомоги населенню громади.

Начальник Сектору ювенальної превенції (Світлана Шкурко), в рамках організації заходів “Безпечне літо”, провела профілактичну бесіду з дітьми та їх батьками:

щодо дотримання правил поведінки на воді,

попередження дитячого травматизму,

як діяти у разі виявлення небезпечного предмету,

дотримання комендантської години в умовах воєнного стану.

З метою психологічної підтримки, з дорослими, була проведена групова робота психолога Відділення соціальної допомоги вдома ЦНСП Української міської ради (Ольгою Далецькою) – “Як підтримати психічне здоров’я під час воєнного стану”.

На зустрічі з психологами ЦНСП (Катериною Зубковою та Анастасією Ярмак) діти намагалися створити свої метелики сновидінь.

“Які сни зазвичай вам сняться?

Адже всім сняться сни. Хтось бачить їх у чорно-білих тонах, а комусь сняться яскраві барвисті сни. Пробудження після такого сну приємне, настрій нічим не затьмарений, людина повна сил та енергії. Хороший сон наша підсвідомість розфарбує в яскраві кольори, похмурий же наділить темними, сірими кольорами”.