ШОСТА ТА ВОСЬМА ЧЕРГОВІ СЕСІЇ УКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ НЕ ВІДБУЛИСЬ

Шоста та восьма сесія, відповідно до розпорядження голови Української міської ради Олександра Туренка, мала відбутися 13 липня о 10:00. Але заплановані пленарні засідання так і не відбулись через відчутність кворуму.
Найважливіші питання для всієї громади залишаються не вирішеними, з них ряд питань встановлення ставок єдиного податку, соціальні, економічні та інші, які в край необхідні для громади та її розвитку в цілому.

З 17:30 до 21:30 години 12 липня в Українській раді проходило засідання погоджувальної ради, на якій депутати обговорили практично весь порядок денний на цю сесію. Проте у запланований час пленарне засідання не відбулось.

Голова Української ради був змушений видати розпорядження, яким було перенесено чергові сесії на 14 липня о 10:00 пояснюючи тим, що: «Крайній термін подання Українською міською радою в державну податкову службу зі затвердженими відсотковими ставками на податок збігає кінця 15 липня. Якщо Українська рада не затвердить рішення про відсоткові ставки, то в 2022 році не буде повноцінного наповнення місцевого бюджету в потрібних обсягах, і це не дозволить профінансувати заходи соціального та економічного значення Української міської територіальної громади, а також унеможливить виконання міських бюджетних програм, які направлені на забезпечення належного рівня проживання жителів Української територіальної громади. Серед проблем які потрібно вирішити на території Української міської територіальної громади є ремонт існуючих доріг, утримання закладів освіти, культури, благоустрій міста та інших населених пунктів територіальної громади.»

Все ж таки сподіваємось на те, що депутати Української міської ради зберуться на пленарних засіданнях та почнуть працювати на благо своїх виборців.

Попередня Обухівське РУ нагадує про пожежну безпеку під час жнив