Міська рада - Пн-Чт: 8:00 - 17:15; Пт: 8:00 - 15:45; Сб, Нд: вихідні

ШОСТА ТА ВОСЬМА ЧЕРГОВІ СЕСІЇ УКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ НЕ ВІДБУЛИСЬ

Шоста та восьма сесія, відповідно до розпорядження голови Української міської ради Олександра Туренка, мала відбутися 13 липня о 10:00. Але заплановані пленарні засідання так і не відбулись через відчутність кворуму.
Найважливіші питання для всієї громади залишаються не вирішеними, з них ряд питань встановлення ставок єдиного податку, соціальні, економічні та інші, які в край необхідні для громади та її розвитку в цілому.

З 17:30 до 21:30 години 12 липня в Українській раді проходило засідання погоджувальної ради, на якій депутати обговорили практично весь порядок денний на цю сесію. Проте у запланований час пленарне засідання не відбулось.

Голова Української ради був змушений видати розпорядження, яким було перенесено чергові сесії на 14 липня о 10:00 пояснюючи тим, що: «Крайній термін подання Українською міською радою в державну податкову службу зі затвердженими відсотковими ставками на податок збігає кінця 15 липня. Якщо Українська рада не затвердить рішення про відсоткові ставки, то в 2022 році не буде повноцінного наповнення місцевого бюджету в потрібних обсягах, і це не дозволить профінансувати заходи соціального та економічного значення Української міської територіальної громади, а також унеможливить виконання міських бюджетних програм, які направлені на забезпечення належного рівня проживання жителів Української територіальної громади. Серед проблем які потрібно вирішити на території Української міської територіальної громади є ремонт існуючих доріг, утримання закладів освіти, культури, благоустрій міста та інших населених пунктів територіальної громади.»


Все ж таки сподіваємось на те, що депутати Української міської ради зберуться на пленарних засіданнях та почнуть працювати на благо своїх виборців.

Попередня Обухівське РУ нагадує про пожежну безпеку під час жнив

Українська територіальна громада, Київська обл., Україна

Режим роботи міської ради:

Понеділок – Четвер: 8:00 – 17:15; П’ятниця: 8:00 – 15:45; Субота, неділя: вихідні

© 2021 Українська громада - всі права захищено