Щоб завжди бути поруч із тими, хто потребує допомоги!

Сьогодні заступниця міського голови Агнеса Олкова-Михницька передала новенькі велосипеди працівникам відділення соціальної допомоги «Центру надання соціальних послуг» Української міської ради, котрі працюють в селах Трипілля, Витачів, Жуківці і Халеп’я.

У селах нашої громади проживають одинокі громадяни, люди з обмеженими фізичними можливостями, яким необхідна постійна допомога, увага та підтримка. То ж соціальним працівникам щодня доводиться долати чималу відстань від одного підопічного, до іншого. Для того, щоб полегшити їх роботу, за кошти міського бюджету був придбаний цей мобільний вид транспорту. У спілкуванні з соціальними працівниками Агнеса Олкова-Михницька подякувала за турботу про людей і готовність завжди приходити на допомогу.