Шановні керівники та депутати місцевої ради, старости сіл, ветерани та працівники органів місцевого самоврядування нашої громади!

Щиро вітаю з професійним святом! Ось уже рік ми крокуємо у ногу з реформою децентралізації, а це – ще більше відповідальності, ще більше функцій і повноважень, покладених на органи місцевого самоврядування, адже Вам випало формувати фундамент новоствореної громади. Але завдяки Вашій активній позиції, професіоналізму та бажанню працювати на розвиток нам вдається долати труднощі, які трапляються на шляху. Попереду ще багато роботи та завдань, то ж нехай Ваша щоденна праця буде для людей і виключно на користь суспільства! Сьогодні від щирого серця вітаю всіх представників органів місцевого самоврядування, які представляли і представляють нині інтереси громади та відстоюють їх. Успіхів Вам у нелегкій праці! Бажаю нових здобутків, здійснення всіх життєвих і професійних планів, міцного здоров’я та подальшої, плідної праці на благо розвитку Української міської територіальної громади!

З повагою, Український міський голова Олександр ТУРЕНКО!