Сесія не відбулась через відсутність кворуму

Сьогодні, 23 березня, пленарне засідання п’ятої (позачергової) сесії Української міської ради VІІI скликання, на якому наполягала частина депутатів, а також не закрита четверта сесія від 4 березня 2021 р., не відбулися через відсутність кворуму ні о 9.00, ні о 10.00 год. Згідно регламенту, усі депутати щодо засідань – були попереджені особисто.

З 23 представників депутатського корпусу у залі були присутні лише 12. Оскільки необхідна кількість зареєстрованих депутатів так і не зібралась, міський голова Олександр Туренко повідомив, що сесія за відсутності кворуму не відбулась.

Відсутні депутати фракцій від партії «Слуга народу» І. Маєва, Н. Ларіончева, В. Ліщинський, О. Кирилюк, від політичної партії «Воля» О. Воловенко та С. Сутковий, від політичної партії «Голос» А. Шмагель, Я. Ревуцька, Д. Мудрак та Е. Нос, від партії «За майбутнє» А. Нагорний, Олександр та Олена Кровкіни, від партії «Наш край» І. Кирилюк.