СЕРВІСНИЙ МАЙДАНЧИК СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ ПРОДОВЖУЄ РОБОТУ

Щомісяця в Українській територіальній громаді працює сервісний майданчик Державної служби зайнятості. 25 жовтня 2021 року фахівці Обухівської_міськрайонної_філії Київського_обласного_центру_зайнятості надавали консультації мешканцям громади щодо перспектив працевлаштування громадян на підприємства Обухівщини та міста Києва, наголошуючи на необхідності офіційного працевлаштування; роз’яснювали щодо порядку та умов реєстрації в службі зайнятості, необхідного для цього переліку документів, можливостей реєстрації в службі зайнятості через сервіс «Електронна черга» та портал державних послуг «Дія» .

Роботодавці громади мали змогу дізнатися про сучасні сервіси Державної служби зайнятості, можливість електронного подання звітності, отримання переваг від співпраці зі службою зайнятості. Акцентували увагу фахівці на важливості легалізації трудових відносин як для працівників, так і для роботодавців.

Сподіваємось, що сьогоднішній виїзний прийом був корисним всім мешканцям громади: і шукачам роботи, і місцевим роботодавцям.

Обухівська_міськрайонна_філія Київського_обласного_центру_зайнятості