Робочий візит до Макарівського центру «Промінь надії»

14 вересня з робочим візитом представники депутатського корпусу Української міської ради відвідали Макарівську територіальну громаду задля вивчення та перейняття досвіду роботи Макарівського центру соціальної підтримки дітей та сімей «Промінь надії», який функціонує з 1 вересня 2011 року.

Головна мета центру – створення умов для розвитку і виховання дітей у своїх сім’ях, повернення дітей до рідних сімей або, якщо це неможливо, – проживання і виховання в умовах максимально наближених до сімейних з урахуванням індивідуальних особливостей і потреб кожної дитини.

Профілактика соціального сирітства та зміцнення інституту сім’ї шляхом формування відповідального батьківства – це один з пріоритетних напрямків розвитку міцної громади. Раннє виявлення сімей, що перебувають в складних життєвих обставинах, таких, як відсутність житла, насильство в сім’ї, скрутне матеріальне становище, допомога по їх подоланню вкрай важливі.

Словами вдячності необхідно згадати голову Макарівської громади Вадиму Токару, директору Центру – Світлані Шабановій, начальнику служби у справах дітей та сім’ї – Тетяні Морозюк, люди які живуть потребами громади.

Інформує: Служба у справах дітей та сім’ї виконкому УМР