РОБОЧА ОНЛАЙН-НАРАДА З ПИТАНЬ РОЗВИТКУ СИСТЕМИ ОСВІТИ

27 квітня голови територіальних громад та керівники місцевих органів управляння освітою взяли участь у розширеній робочій онлайн-нараді з питань розвитку системи освіти та підготовки до організованого початку 2021/2022 навчального року.

Під час робочої наради обговорили важливі питання порядку денного, а саме:

1. Про завдання системи освіти в контексті реалізації Стратегії розвитку Київської області на 2021-2027 роки.

2. Про порядок завершення 2020/2021 навчального року, проведення державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання в закладах освіти області.

3. Про забезпечення своєчасної виплати заробітної плати та коштів за період відпусток педагогічним працівникам, недопущення виникнення заборгованості за спожиті енергоносії та з оплати праці.

4. Про підготовку до нового 2021/2022 навчального року:

–  розширення мережі закладів дошкільної освіти;

– оптимізація закладів освіти;

– створення опорних шкіл та ліцеїв.

5. Про забезпечення конституційного права дітей на здобуття позашкільної освіти в територіальних громадах.

6. Основна мета, цілі та актуальність проєкту «Поліцейський – учасник освітнього процесу». Початкові етапи реалізації проєкту, оцінка проблем та потреб поліцейського.

7. Про здобутки, проблеми та перспективи реалізації в закладах загальної середньої освіти регіонального проєкту «Якісне харчування – здорова дитина».

8. Про продовження реалізації проєкту «Диджиталізація» в закладах освіти.

9. Про забезпечення дотримання в закладах системи освіти області Правил пожежної безпеки.

Після наради головами територіальних громад та керівниками місцевих органів управляння освітою було проаналізовано внутрішню систему забезпечення якості освіти.