Робоча нарада щодо підготовки до нового навчального року

Сьогодні, згідно з планом роботи, заступник міського голови Агнеса Олкова-Михницька, разом з керівником управління гуманітарного розвитку Оксаною Інкіною, директорами шкіл та старостами громади провели нараду щодо підготовки до освітнього процесу 2022-2023 рр.

Розглядали питання щодо вивчення стану готовності закладів загальної середньої освіти до роботи у 2022/2023 навчальному році.

Слухали керівників закладів про:

1. Наявність та стан захисних споруд закладів освіти (академічний ліцей №1 – приміщення тиру; Халеп’янська гімназія – підвальне приміщення)

2. Готовність закладу освіти до освітнього процесу з урахуванням різних видів навчання (очне, дистанційне, змішане):

– кадрове забезпечення;

– наповнюваність класів;

– потреба в технічному та технологічному забезпеченні;

– потреба в миючих засобах.

3. Потребу у планшетах для учнів з малозабезпечених сімей.

4. Організацію харчування дітей початкових класів при роботі офлайн.

Розглядали можливість підвезення дітей 1 класу сільської місцевості зі шкіл с. Трипілля, Жуківці, Витачів до Халеп’янської гімназії, враховуючи те, що один з автобусів було вилучено в громади на потребу наших захисників.

Особливу увагу приділили питанню забезпечення освітніми послугами дітей ВПО та безпеці, у тому числі й освітян.

Приємно відмітити те, що кожен колектив налаштований на позитивний результат задля наших дітей!

Ми можемо упевнено сказати що кожна дитина буде мати можливість пройти освітню програму навіть у воєнні часи зі 100% віддачею освітян нашої громади.