Реконструкція будівлі дитячого садочку – початкової школи

У м. Українка розпочато будівельно-монтажні роботи з реконструкції будівлі дитячого садочку – початкової школи за адресою вул. Юності 3.

В рамках реалізації даного проєкту будуть виконані заходи з підвищення енергоефективності будівлі (заміна вікон, дверей, утеплення фасаду та заміна опалювальних приладів) з доведенням показників до сучасних нормативних вимог.

Також будуть виконані роботи з проведення реконструкції  та ремонтні роботи всередині будівлі, повністю проводиться заміна існуючої підлоги, заміна інженерних комунікацій, зокрема, заміна сантехнічного обладнання, заміна системи каналізації, електричних мереж, забезпечення нормального функціонування системи вентиляції.

Вже розпочато ремонті роботи з заміни та ремонту існуючого вимощення по периметру будівлі.

Виконуються роботи для забезпечення вимог пожежної безпеки згідно з діючими ДБН.

Проект «Реконструкція будівлі дитячого садка – початкової школи за адресою: вул. Юності, 3 в м. Українка Обухівського району Київської області» розроблений Українською міською радою у 2018 році.

Управління розвитку інфраструктури, сектор капітального будівництва